(nr legitymacji 001). Zawodowo pracownik baru. Z wykształcenia historyk co stanowi pomoc dla grupy przy kwerendach. Miłośnik podlaskich klimatów. Czasami stara się popełnić dobry komiks.

(nr legitymacji 002). Urzędnik państwowy. Stanowi wsparcie prawne naszego zespołu. Profesjonalny amator wędkarstwa śródlądowego.

(nr legitymacji 003). Na co dzień zajmuje się jakością stali na rynku kolejowym. W wolnym czasie uprawia sport. W stowarzyszeniu pełni rolę przedstawiciela reprezentującego w sprawach urzędowych. W grupie jest od 4 lat.

(nr legitymacji 004). Pracownik firmy telekomunikacyjnej. Pozostałe zainteresowania to fotografia , grafika komputerowa i turystyka na "dziko". Nadworny fotograf stowarzyszenia. Członek grupy od 4 lat.

(nr legitymacji 005). KOORdynator logistyki. Człowiek o wyjątkowej cierpliwości i wyznający zasadę "nie słowa, a czyny".

(nr legitymacji 007). Sushimaster, a także specjalista kuchni polskiej. W wolnym czasie rolnik. Uznaje zasadę, że szewc powinien robić skórę. Grupowy kucharz, śpiewak i mistrz przemówień. Ryby zaczął łowić już w wieku 9 lat.

(nr legitymacji 009). Nadbzurzak. Wielbiciel września 39 r. Kopie także zawodowo... ogrody. Nie pogardzi dobrym kawałkiem muzyki w towarzystwie znajomych. Zapalony rowerzysta.

(nr legitymacji 010). Świeżo upieczony mąż. Pracownik firmy budowlanej starający się trzymać ludzi w ryzach. Lubi wrzesień i carszczyzną nie pogardzi.

(nr legitymacji 012). Celebryta stowarzyszenia. Gwiazda telewizyjna. Ma na swoim koncie wiele odkryć. Jego doświadczenie jest dużym wsparciem dla grupy. Mechanik samochodowy. W grupie od 2019 roku.

(nr legitymacji 013). Świeży narybek w stowarzyszeniu. Lider w logistyce. Ma na koncie odkrycie bombowca Junkers za Kałuszynem.

(nr legitymacji 016). Grupowy lovelas. Klasyczny przykład powiedzenia "za mundurem panny sznurem". Dusza towarzystwa i wieczny gawędziarz. Z niejednego pieca chleb jadł.

(nr legitymacji 020). Z zawodu mechanik samochodowy, w wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas, zwłaszcza na rowerze

(nr legitymacji 024) - zawodowo: Grafik/Fotograf-przedsiębiorca, od ponad 20 lat pasjonuję się rozwiązywaniem zagadek związanych z odkrywanymi artefaktami, do najciekawszych należą: Opaska Powstańca 704 plutonu i odnalezienie dowódcy który ją zakopał, Odkrycie pod Okuniewem ,,Orderu Czerwonej Gwiazdy'' niedaleko przy szczątkach radzieckiego żołnierza i po numerze przy współpracy Ambasady Federacji Rosyjskiej zidentyfikowanie pochowanego żołnierza i wiele innych historii... Współpraca w poszukiwaniach z p. Adamem Sikorskim z programu ,,Było nie minęło'' i innych programach. moje motto: ,,Historia to część mojego życia, którą dzielę się z innymi''.

(nr legitymacji 027) Świeżak w Masovii. Od 18 lat kierownikuje w jednej firmie. Pasja, spacery z dzikiem, historia, poznawanie ciekawych ludzi i miejsc. Ojciec i mąż.

(nr legitymacji 029) Z zawodu kierowca, choć jest to praca którą wykonuje z przypadku. Osobisty mechanik, majsterkowicz co sprawia mu dużo satysfakcji. Pasjonuje się historią drugiej wojny światowej. Czas wolny lubi spędzać na zwiedzaniu ciekawych miejsc

(nr legitymacji 011) Historyk amator. Zawodowo prywatny detektyw. Zabiegany ojciec i mąż.

Od 20lat Przedstawiciel Handlowy HoReCa z zawodu kucharz. Pracoholik i "wieczny" kierowca.

Z zawodu lakiernik, interesuje się historią drugiej wojny światowej, powstaniem Warszawskim historią Żołnierzy wyklętych.

Z wykształcenia Technik, audyt wewnętrzny. Z zamiłowania historyk, pasjonat motoryzacji, budowa maszyn. Szczęśliwy mąż i tata dwóch wspaniałych córek :)